Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /home/users/drukpara/public_html/mnumi/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 199
DRUKARNIA | drukarniapara

O NAS

DRUKARNIA PARA SP. Z.O.O.

NASZA HISTORIA

Drukarnia Para Sp.z.o.o. założona została w Opolu w 1995 roku. Przez kilka lat stacjonowaliśmy przy ul. Targowej 15, aż do momentu powstania targowiska “Cytrusek”, po którego otwarciu przenieśliśmy drukarnię. Od tamtego momentu, aż do chwili obecnej siedzibę swoją posiadamy w Mechnicach, przy ulicy Wiejskiej 12. Działamy nieprzerwanie od 23 lat i ciągle rozbudowujemy swoją infrastrukturę, a wraz z nią – ofertę swoich usług.

W swojej ofercie posiadamy usługi druku offestowego i cyfrowego najwyższej jakości, dzięki czemu możliwy jest wydruk nawet jednej sztuki przy stosunkowo niskiej cenie. Aby spełnić najwyższe standardy jakości, stale wyposażamy swój park maszynowy o najnowocześniejsze urządzenia do druku cyfrowego wraz z pełną obsługą introligatorni, a także obsługą graficzną.

Rok 2018 wyznacza dla nas nowe wyzwanie, jakim jest indywidualna sprzedaż internetowa, do której serdecznie zachęcamy!

 

PARK MASZYNOWY

Od lat Drukarnia Para słynie z wysokiej klasy produktów. Nie ogranicza nas wyobraźnia oraz możliwości łączenia technik, dlatego wszystkie nasze realizacje mają zastosowanie w wielu sektorach rynku w tym w reklamie, szeroko pojętej poligrafii czy przemyśle. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu gwarantujemy naszym klientom szybkość i kompleksowość usług. Inwestujemy w najlepszy
i niezawodny sprzęt. Możemy poszczycić się urządzeniami czołowych producentów, które drukują z najwyższą jakością i rozdzielczością dostępną na rynku.

Przez kilkanaście lat doskonaliliśmy swoje umiejętności w zakresie tworzenia różnego rodzaju publikacji: książek, folderów, reklam wielkoformatowych, opakowań czy specjalnych, nietypowych zamówień nawet o najbardziej wymagającej strukturze. Każde z nich wiele nas nauczyło, poszerzyło zakres naszych możliwości, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

JAKOŚĆ

 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty, które przekazujemy w ręce naszych klientów wyróżniały się najwyższą jakością i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

TRWAŁOŚĆ

 

Wszystkie używane przez nas materiały sprowadzamy od zaufanych producentów. Papier jest certyfikowany i bezpieczny. Każde zamówienie jest testowane i dokładnie sprawdzane przed ostatecznym wydrukiem.

REALIZACJA

 

Dzięki naszemu rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy poszczycić się bardzo szybkimi terminami realizacji, ponieważ większość rzeczy jesteśmy w stanie zrealizować na miejscu. 

WYDAWNICTWO

Doświadczenie zbierane przez lata pozwoliło nam na stworzenie własnego wydawnictwa, które z dnia na dzień rozrasta się o kolejne interesujące pozycje.

Zamów newsletter!

Pozostań z nami w stałym kontakcie. Zamów newsletter i weź udział w nadchodzących promocjach!